Poniedziałek, 25 grudnia w TV

Gazeta.pl poleca: Polsat Sport, godz. 19 - Mistrzostwa świata siatkarzy: finał Polska - Brazylia. W święto Bożego Narodzenia Polsat Sport proponuje nam przypomnieć sobie emocje przeżywane podczas finału MŚ, kiedy nasi siatkarze grali z fenomenalną Brazylią. Warto to obejrzeć jeszcze raz!

W Polsacie Sport kolejny dzień sportowych wspomnień z powoli odchodzącego w przeszłość 2006 roku.

Wspominki rozpoczną się o godz. 7, kiedy to zobaczymy finał MŚ w hokeju na lodzie, w którym Szwedzi spotkali się w Rydze z hokeistami Czech. O 9 stacja przypomni finał NHL, w którym Edmonton Oilers zmagali się z Carolina Hurricanes.

O godz. 11 okazję do wspominania wydarzeń 2006 roku będą mieli kibice piłkarscy. Polsat Sport przygotował dla nich specjalne świąteczne wydanie magazynu "2x45".

Od 12.30 dalszy ciąg sportowych reminescencji, rozpoczętych finałem MŚ w koszykówce mężczyzn, w którym spotkały się rewelacyjnie grające drużyny Hiszpanii i Grecji.

Dwie godziny później zobaczymy finał mistrzostw świata siatkarek, w którym Rosjanki zmierzyły się z Brazylijkami, a o 17 będziemy sobie mogli przypomnieć finał mistrzostw Europy piłkarek ręcznych, w którym wystąpiły drużyny Norwegii i Rosji.

embed

Dziś w TV

Najlepsze życzenia Wesołych Świąt od redakcji sportowej portalu Gazeta.pl!