Krzysztofa Nowaka zaatakował tajemniczy wirus

Krzysztof Nowak, defensywny pomocnik VfL Wolfsburg i reprezentacji Polski w czasach Janusza Wójcika, jest poważnie chory. Jak pisze ?Rheinische Post?, system nerwowy Polaka zaatakował nieznany wirus. 25-letni zawodnik być może będzie musiał nawet zakończyć z tego powodu karierę.

Krzysztofa Nowaka zaatakował tajemniczy wirus

Krzysztof Nowak, defensywny pomocnik VfL Wolfsburg i reprezentacji Polski w czasach Janusza Wójcika, jest poważnie chory. Jak pisze "Rheinische Post", system nerwowy Polaka zaatakował nieznany wirus. 25-letni zawodnik być może będzie musiał nawet zakończyć z tego powodu karierę.

Na razie nie wiadomo, co to za wirus. Wszystko powinny wyjaśnić badania specjalistyczne w USA, które Polak przejdzie w przyszłym tygodniu.

Ostatni mecz Nowak rozegrał w Bundeslidze 3 lutego przeciwko Bayernowi. Tydzień później słabo się poczuł już po 11 minutach spotkania z Herthą. Od tamtej pory nieustannie przechodzi badania. Mimo to władze VfL Wolfsburg przedłużyły z piłkarzem upływający w czerwcu kontrakt o jeszcze jeden rok. - Nie mamy w zwyczaju zostawiać zawodnika na lodzie w krytycznej sytuacji - wyjaśnił menedżer klubu Klaus Fuchs.