Wisła i Cracovia coraz bliżej juniorskiego MP

Zarówno juniorzy starsi Wisły Kraków, jak również juniorzy młodsi Cracovii awansowali do półfinału MP

Wiślacy w Krakowie wygrali 2:0, a wczoraj w Dobrzeniu Wielkim zremisowali z TOR-em 1:1. W pierwszej połowie większą aktywność przejawiali piłkarze TOR-u i to oni w 22. min objęli prowadzenie po świetnym uderzeniu Adama Kroka z rzutu wolnego (z około 18 m). W drugiej części podopieczni Marcina Jałochy zagrali już zdecydowanie lepiej, doprowadzając w 60. min do wyrównania po strzale Mateusza Kowalskiego.

Juniorom młodszym "Pasów" udało się wygrać w Mielcu, choć w Krakowie zremisowali 0:0. Drużyna Mirosława Hajdy na mecz ze Stalą wyszła bardzo zmotywowana i to pomogło. Już w 17. min gola na miarę awansu zdobył Kamil Waksmundzki. W drugiej połowie krakowianie mogli jeszcze strzelić drugą bramkę, ale Kacper Tatara trafił w słupek.

TOR Dobrzeń Wielki - Wisła 1:1 (1:0), bramki: Krok (23.) - Kowalski (64.).

Stal Mielec - Cracovia 0:1 (0:1), bramka: Waksmundzki (14.).