Puchar dla Hetmana

W wojewódzkim finale Pucharu Polski Hetman Zamość pokonał rezerwy Górnika Łęczna 4:1.

W spotkaniu rozgrywanym w Rejowcu wyższość trzecioligowca nie podlegała dyskusji. Rywale z Łęcznej wystąpili przeciw nim w IV-ligowym składzie wzmocnieni tylko Mirosławem Budką i Ireneuszem Kościelniakiem. Prowadzenie dla Hetmana uzyskał już w 11. min Tomasz Albingier. W pierwszych minutach po przerwie po golach Mariusza Pliżgi i Albingiera było 3:0 i losy meczów były praktycznie rozstrzygnięte. Kiedy wynik brzmiał 4:0 (kolejną bramkę zdobył Jacek Iwanicki) rozmiary porażki zmniejszył Mirosław Budka.