Wyniki piłkarskiej IV ligi

Grupa I

MKS Myszków - Sarmacja Będzin 4:0 (3:0); Szczepaniak (17.), Sołtysik (35. karny, 50.), Bryła (40.).

Czarni Sosnowiec - MKS Sławków 6:0 (2:0); Bąk (25.), Oberaj (27., 61., 77.), Piotrowski (85.), Dawiskiba (90.).

Rozbark Bytom - Włodar Domex Częstochowa 2:1 (2:0); Iwan (30., 45.) - Krężel (52. karny).

GKS 71 Tychy - Slavia Ruda Śl. 0:0

Raków Częstochowa - Górnik II Zabrze 5:0 (3:0); Bielecki (19.), Popko (20., 24.), Rogalski (62.), Bański (65.).

Śląsk Świętochłowice - Carbo Gliwice 2:2 (1:2); Watola (12.), M. Jojko (65.) - Czaja (38., 45.).

Szombierki Bytom - Sparta Lubliniec 3:2 (0:1); Ogan (56., 80.), Szczurek (60.) - Kiełb (8.), Janicki (54.).

Lotnik Kościelec - Źródło Kromołów 2:4 (1:2); Puchała (34.), Chobot (73. karny) - Jarzyński (25.), Marek (29.), Dąbrowski (46.), Szadkowski (61.).

Grupa II

MKS Lędziny - Beskid Skoczów 1:2 (0:1); Szymoniak (78.) - Kołder (36.), Szczęsny (90.).

Unia Racibórz - Czarni-Góral Żywiec 2:1 (2:0); Pawłowski (18.), Kopczyński (20.) - Sołtysek (80.).

Pasjonat Dankowice - Polonia Łaziska 1:2 (0:1); Sadlok (48.) - A. Kopytko (18.), Przybyła (50.).

Odra II Wodzisław Śl. - AKS Mikołów 1:0 (0:0); Brachman (70.).

Victoria Jaworzno - MK Górnik Katowice 0:2 (0:2); Marko (10.), Orlik (18.).

Polonia Marklowice - Przyszłość Rogów 5:3 (2:0); Halszka (38.), Powiecko (42.), Goliwąs (79., 89.), Pawelec (88.) - Prusek (48., 66.), Jordan (70.).

Grunwald Ruda Śl. - Górnik Pszów 1:1 (1:0); Krajanowski (45.) - Gajewski (79. karny).

Koszarawa Żywiec - Energetyk ROW Rybnik 2:3 (1:1); Matras (45.), Jarosz (57.) - Szewieczek (17.), Buchała (47.), Kostecki (65.).

W meczach barażowych o awans do III ligi Raków Częstochowa zmierzy się z Koszarawą Żywiec (pierwszy mecz odbędzie się 25 czerwca w Żywcu, rewanż - 29 czerwca w Częstochowie). Do V ligi spadły: Lotnik Kościelec i MKS Sławków oraz MKS Lędziny oraz Górnik Pszów. W meczach barażowych o utrzymanie w IV lidze Szombierki Bytom zagrają z AKS-em Mikołów (spotkania zostaną rozegrane także 25 i 29 czerwca, losowanie gospodarza pierwszego meczu odbędzie się 20 czerwca).