Będzie drugi kupon zgłoszeniowy do "Wakacji z futbolem"

Tylko do piątku czekamy na zgłoszenia drużyn do szóstej edycji największego wakacyjnego turnieju szóstek piłkarskich w Kielcach "Wakacje z futbolem"

Nie zmienia to jednak terminu, do którego przyjmujemy zgłoszenia. Upływa on bezwzględnie w piątek, a na kupony czekamy w godz. 10-16.

Co trzeba zrobić, by z nami zagrać? Wystarczy zebrać tyle kuponów zgłoszeniowych - ilu zawodników liczyć będzie zespół (maksymalnie dwanaście) i przynieść je do naszej redakcji przy ul. Sienkiewicza 14. Kapitan musi też mieć ze sobą komplet legitymacji szkolnych i zdjęć członków swojej drużyny, potrzebnych do specjalnych identyfikatorów. Zgłoszenie niekompletne nie będzie brane pod uwagę!

Jak co roku gramy w dwóch kategoriach wiekowych - gimnazja (rocznik 1989 i młodsi) oraz szkoły podstawowe (rocznik 1992 i młodsi). Skład ekip jest zupełnie dowolny - możecie się dobrać na podwórku, w szkole, a nawet w klubie.

Pierwsze mecze mistrzostw szóstek tuż po zakończeniu roku szkolnego (terminarz gier opublikujemy w "Gazecie"). System gier będzie zależny od liczby zgłoszeń. Wielki finał pod koniec sierpnia.

Turniej organizują "Gazeta Wyborcza", Radio Kielce, kielecki Urząd Miasta i MOSiR.