Kolejny siatkarz podpisał kontrakt z Moderatorem Hajnówka

20-letni Kamil Łyczko to następny siatkarz, który podpisał kontrakt z Moderatorem. Z klubem z Hajnówki związał się na dwa lata.

Z Moderatorem umowy podpisali wcześniej: Grzegorz Szumielewicz z Jadaru Radom oraz Waldemar Świrydowicz z MOS-u Wola Warszawa. Łyczko do niedawna występował w Jokerze Piła, w hajnowskim klubie będzie grał jako libero.

- Pasuje do wzorca poszukiwanych przez nas siatkarzy: jest młody i utalentowany - wyjaśnia Jacek Wesołowski, jeden z trenerów klubu z Hajnówki. - Mimo młodego wieku jest ograny, poza tym ma na koncie kilka sukcesów, zwłaszcza w siatkówce plażowej.

Jedynym z największych osiągnięć Łyczki na plaży jest zdobycie z Michałem Lachem brązowego medalu mistrzostw Europy do lat 20.

Na tym wzmocnienia hajnowskiego klubu na pewno się nie zakończą. W kręgu zainteresowań trenerów Moderatora są doświadczeni zawodnicy: Tomasz Drzyzga, Maciej Oczko (obaj Politechnika Warszawska) i Piotr Poskrobko (Gwardia Wrocław), ale także siatkarze młodego pokolenia: Daniel Saczko (19 lat, Delic Pol Częstochowa), Damian Kaniowski (19 lat, Chemik Olsztyn).