Złoto Dariusza Jabłońskiego

Dariusz Jabłoński z Cementu Gryfa Chełm wywalczył złoty medal podczas mistrzostw Polski w zapasach stylu klasycznego rozegranych w Tomaszowie Mazowieckim. W klasyfikacji zespołowej klub z Chełma zajął trzecie miejsce

Niezawodny w mistrzostwach kraju był olimpijczyk i mistrz świata Dariusz Jabłoński, który w finale wagi 55 kg pokonał 5:0 Mariusza Łosia z Agrosu Żary.

Dorobek medalowy Cementu Gryfu wzbogacili koledzy Jabłońskiego. W kategorii 66 kg Sylwester Charzewski został wicemistrzem Polski, ulegając w finale Julianowi Kwitowi z Zagłębia Wałbrzych.

Olimpijczyk Radosław Truszkowski w wadze 74 kg zdobył brązowy medal, podobnie jak Sebastian Czerwiński w wadze 96 kg.

Chełmianin Marek Okoński (66 kg) zajął piąte miejsce. Także piąty w wadze 60 kg był reprezentant Agrosu Zamość Wojciech Machałek.

W rywalizacji klubowej Cement Gryf wywalczył trzecie miejsce. Na pierwszym miejscu został sklasyfikowany AKS Piotrków Trybunalski, a na drugim Legia Warszawa.