Zapowiedzi weekendowych (6-8 V) imprez sportowych

n PIŁKA NOŻNA

III LIGA. Warmia Grajewo - Znicz Pruszków (sobota, godz. 16).

IV LIGA. Supraślanka Supraśl - Pogoń Łapy (sobota, godz. 13); Hetman Białystok - Cresovia Siemiatycze (sobota, godz. 16, stadion przy ul. Słonecznej); Tur Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha, Wigry Suwałki - Sokół Sokółka (oba mecze w sobotę o godz. 17); Krypnianka Krypno - Piast Białystok (niedziela, godz. 14); Olimpia Zambrów - Sparta Augustów (niedziela, godz. 15); Pomorzanka Sejny - Victoria Łyski (niedziela, godz. 16); Jagiellonia II Białystok - MKS Mielnik (niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Jurowieckiej).

n SIATKÓWKA

PLAŻÓWKA RUSZA. W sobotę o godz. 9 na terenie OSiR-u przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach rozpoczną się mistrzostwa Podlasia w siatkówce plażowej juniorów, które zainaugurują sezon plażówki w naszym regionie. A w niedzielę o godz. 10 na boiskach piaskowych II LO przy ul. Narewskiej w Białegostoku o tytuł najlepszej pary w województwie walczyć będą juniorki.

n BADMINTON

DZIECI NA KORCIE. W sobotę o godz. 10 w Zespole Szkół przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy zaplanowano mistrzostwa województwa w kategorii dzieci.

n SPORTY MOTOROWE

MAJÓWKA NA MOTORZE. W sobotę w Siemiatyczach odbędzie się I runda Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski "Siemiatycka Majówka".

n SPORT SZKOLNY

FINAŁY LEKKOATLETÓW. W sobotę o godz. 11 na stadionie w białostockim Parku Zwierzynieckim odbędzie się wojewódzki finał gimnazjady w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia. W niedzielę o godz. 11 na tym samym stadionie zaplanowano podlaski finał igrzysk w lekkiej atletyce.