Imprezy towarzyszące Olimpijskiej Sztafecie

W oczekiwaniu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Turynie firma Samsung planuje zorganizowanie serii promocyjnych imprez towarzyszących Sztafecie Olimpijskiej, a później także samym igrzyskom

Olympic Rendezvous @ Samsung

Olympic Rendezvous @ Samsung (OR@S) to pawilon, w którym odbywać się będą najważniejsze imprezy dla kibiców i sportowców zorganizowane przez koncern Samsung.

Multimedialne Centrum Rozrywki OR@A, zlokalizowane w centrum Turynu, będzie dla zawodników startujących w Igrzyskach oraz dla widzów miejscem odprężenia i odpoczynku.

Z myślą o kibicach, w OR@S będą organizowane wystawy i imprezy, takie jak:

Wystawa Technologiczna, na której goście będą mogli obejrzeć najnowocześniejsze produkty firmy Samsung

Zadaszona powierzchnia służąca za miejsce odpoczynku i relaksu oraz codziennych imprez rozrywkowych z udziałem sportowców jako gości specjalnych.

Wireless Olympic Works

Jako Oficjalny Sponsor Sprzętu Łączności Bezprzewodowej dla Igrzysk Olimpijskich Samsung wyposaży sportowców, personel obsługujący Igrzyska oraz działaczy ruchu olimpijskiego w ponad 8.000 "olimpijskich telefonów".

Kluczową rolę podczas promocji sprzętu Samsung będzie pełnić następca modelu SGH-D 500 (nagroda GSM Association Award) model SGH-D600. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom w technologii bezprzewodowej firmy Samsung, kibice i sportowcy będą mogli dzielić się olimpijskimi wrażeniami z przyjaciółmi i rodzinami. Organizatorom Olimpiady w sprawnym zarządzaniu i czuwaniu nad przebiegiem Igrzysk będą pomagać nie tylko urządzenia komunikacji bezprzewodowej, ale także unikatowy i innowacyjny system informatyczny WOW (Wireless Olympic Works).

Ambasadorowie sportu

Samsung powoła Ambasadorów Sportu "akredytowanych" przy Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Turyn 2006. Ambasadorowie Sportu Samsung będą uczestniczyć w imprezach organizowanych przez firmę Samsung zarówno przed, jak i w trakcie Igrzysk, reprezentować koncern i promować ducha olimpijskiego wśród fanów sportu z całego świata.