Piłka z autografem Platiniego - aukcja na sprzęt sportowy dla szkół

Sportowa aukcja ?Gazety" pod patronatem premiera - zbieramy na sprzęt sportowy dla szkół. Zostań właścicielem piłki z autografem Platiniego

Rozpoczynamy wielką aukcję dwóch piłkek z autografem jednego z najlepszych piłkarzy w historii - Michela Platiniego. Futbolówki dostaliśmy od premiera Marka Belki, zwycięzcom aukcji wręczy je wiceminister edukacji i sportu Wiesław Wilczyński, a zebrane pieniądze przeznaczymy na sprzęt sportowy dla szkół

Zasady są proste - do północy w piątek czekamy na Państwa oferty. Stawka podstawowa to 100 zł, ale wraz z premierem Belką liczymy, że ostateczna cena będzie o wiele, wiele wyższa. Na oferty czekamy pod adresem e-mailowym pilkaplatini@gazeta.pl.

Oprócz stawki trzeba napisać swoje pełne dane (lub dane firmy i osoby, która w jej imieniu zgłasza ofertę) wraz z adresem i telefonem kontaktowym. To ważne, bo każdą ofertę będziemy sprawdzać. Codziennie w portalu www.gazeta.pl/sport oraz na stronach sportowych "Gazety" będziemy ogłaszać pięć najwyższych, aktualnych ofert.

Ogłoszenie wyników licytacji - w poniedziałek 21 marca. Wręczenie futbolówek przez wiceministra Wilczyńskiego - w siedzibie "Gazety" w Warszawie w terminie dogodnym dla zwycięzców i przedstawicieli szkół, które za zebrane pieniądze dostaną sprzęt sportowy. Szkoły wybierzemy spośród tych najbardziej potrzebujących, które uczestniczą w naszej akcji "Szkoła z klasą na sportowo".