Bilety na eliminacje

Od czwartku można kupować bilety na mecze eliminacji MŚ Polska - Azerbejdżan (26 marca, g. 18) i Polska - Irlandia Północna (30 marca, g. 20). Spotkania odbędą się na stadionie Legii w Warszawie.

Ceny biletów: 10 zł - łuki; 40 zł - trybuna odkryta; 50 zł - przed trybuną krytą; 80 zł - sektory A i F trybuny krytej; 100 zł - sektory B i E trybuny krytej; 120 zł - sektory C i D trybuny krytej.

Wejściówki można rezerwować i kupować za pośrednictwem portalu internetowego www.kupbilety.pl. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 4 bilety. Rezerwacja (płatność kartą kredytową, odbiór przed meczem) jest dostępna dla posiadaczy kart tłoczonych. Odbiór biletów w wydzielonej kasie tylko za okazaniem karty kredytowej, którą dokonano transakcji. Zakup (płatność kartą lub przelewem i wysyłka na adres podany przez zamawiającego) będzie możliwy do 17 marca (mecz z Azerbejdżanem) i 23 marca (mecz z Irlandią Płn.). Zamówienia grupowe można kierować do firmy SPORTDATA (faks 0-58 511 02 67).

W kasach Legii sprzedaż kart wstępu rozpocznie się 15 marca. Natomiast już od czwartku (w g. 10-15.30) bilety można nabyć w siedzibie PZPN w Warszawie (ul. Miodowa 1).