Sportowy weekend

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA KOBIET: Vive Kielce - Słupia Słupsk, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 17.30.

II LIGA MĘŻCZYZN: SPR II Końskie - Iskra Kielce, hala przy ul. Stoińskiego, niedziela godz. 16.

PIŁKA NOŻNA

MECZE KONTROLNE: KSZO Ostrowiec- Stal Rzeszów (boisko w Ćmielowie) - sobota godz. 11, Łysica Bodzentyn - Pogoń Staszów - piątek, godz. 15, Orlęta Kielce - Wierna Małogoszcz - sobota, godz. 12, Piast Chęciny - Nidzianka Bieliny, Alit Ożarów - Czarni Połaniec, Piaskowianka Piaski - Victoria Skalbmierz, Ruch Skarżysko - AKS Busko, GKS Rudki - Spartakus Daleszyce - wszystkie spotkania w sobotę o godz. 11, Sparta Kazimierza Wielka - Naprzód Jędrzejów (boisko w Cudzynowicach) i Samson Samsonów - Politechnika Kielce - mecze w sobotę o godz. 12.

XV HALOWY TURNIEJ PIĄTEK IM. MIECZYSŁAWA ZIENTALA: hala przy ul. Krakowskiej w Kielcach, niedziela godz. 13.30.

HALOWY TURNIEJ PIĄTEK O PUCHAR ELMARU: hala Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie, sobota godz. 14.30, niedziela godz. 8.

KOSZYKÓWKA

III LIGA KOSZYKARZY: GKS Nowiny - AZS II Lublin, hala publicznego gimnazjum w Nowinach, sobota godz. 17.

AMATORSKA LIGA FIRM: Poczta Polska - WSU i AZS Gold Tour - Lyovit, hala przy ul. Żytniej w Kielcach, piątek godz. 20.15 i 21.15.

ERA LIGA SZKOLNA: Zespół Szkół Ożarów - Zespół Szkół nr 2 Ostrowiec, sala ZS w Ożarowie, piątek godz. 15.

SIATKÓWKA

ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK: hala IV LO przy ul. Żeromskiego w Ostrowcu, sobota godz. 10 i 17, niedziela godz. 10.

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET: Rafaello Kazimierza Wielka - MKSTS Polkowice, hala KOS przy ul. Kościuszki, sobota godz. 16.

II LIGA MĘŻCZYZN: Rafaello Kazimierza Wielka - Alit Ożarów, niedziela godz. 12.

II LIGA KOBIET: AZS Akademia Świętokrzyska Kielce - ULKS Moszczenica, niedziela godz. 12.

OTWARTE MISTRZOSTWA OSTROWCA AMATORÓW: hala Osiedlowgo Domu Kultury przy ul. Wspólnej, sobota godz. 9.30.

PŁYWANIE

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA: basen "Relax" przy ul. Krakowskiej w Kielcach, sobota godz. 11.

NARCIARSTWO

WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE X AMATORSKICH MISTRZOSTW POLSKI W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE "FAMILY CUP 2005": stok Telegrafu, niedziela godz. 10.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.