Żużel. Karnety już czekają

Od 8 lutego kupować można karnety na mecze Złomreksu Włókniarza na sezon 2005. Ceny pozostają takie, jak w ubiegłym roku

Złoty karnet, który gwarantuje miejsce dla dwóch osób na trybunie głównej i bezpłatny parking na terenie stadionu, kosztuje 856 zł, karnet na trybunę 321 zł, a zwykły 214 zł (do wszystkich doliczono 7 proc. VAT-u).

Wszystkie gwarantują wejście na dziesięć meczów ligowych oraz finał Złotego Kasku i Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. - Poza tym na wszystkie imprezy niższej rangi, jak zawody młodzieżowe - dodaje prezes Marian Maślanka. - To na pewno się opłaca.

Opłacać się będzie jeszcze bardziej, gdy włókniarze awansują do play-off, a nikt w Częstochowie nie wyobraża sobie, żeby tak się nie stało. - Nie ukrywam, że na play-off bilety będą droższe - przyznaje prezes.

Posiadaczy karnetów ta podwyżka nie będzie dotyczyć. Nie będą też musieli stać w kolejkach, bo w przypadku meczów rozstrzygających o podziale medali mają zagwarantowane wejście na stadion. Jak przekonaliśmy się choćby podczas finałowego meczu z Apatorem w 2003 roku, zdobycie biletów na takie spotkanie nie jest łatwe.