Ile za Dariusza Śledzia?

Żużel. Dariusz Śledź, wystawiony na listę transferową z kwotą 50 tys. zł, został wypożyczony przez Atlas do I-ligowej Marmy Polskie Folie Rzeszów.

Wciąż nie wiadomo tylko, ile za jego transfer zapłaci klub z Reszowa. - Marma zaproponowała nam 10 tysięcy złotych za roczne wypożyczenie - mówi prezes WTS-u Atlas Andrzej Rusko. - Ale teraz jeszcze nie wiem, czy Śledź odejdzie do Rzeszowa za 10, 15 czy 20 tysięcy złotych. O tym wkrótce zdecyduje zarząd klubu.

Przypomnijmy tylko, że Atlas może jeszcze wypożyczyć Mirosława Cierniaka (z kwotą 50 tys. zł na liście), Piotra Barona (bezpłatnie), Artura Bogińczuka (50 tys. zł) i Adama Łabędzkiego (50 tys. zł). Cała czwórka podobnie jak Śledź podpisała bazowy kontrakt we Wrocławiu. - Na razie nikt nie zgłosił się do nas z propozycją wypożyczenia któregoś z nich - tłumaczy Rusko. - Ale spokojnie. Myślę, że w marcu ktoś się nimi zainteresuje.

Karnety na Atlas

Od wczoraj są już w sprzedaży karnety na mecze żużlowców Atlasu Wrocław (miejsca stojące - 110 zł, sektory 2-9 i 16-18 - 150 zł, sektory 22-23 - 225 zł, trybuna główna - 300 zł). Karnety będą ważne na wszystkie mecze ligowe wraz z play off, można je kupić w siedzibie klubu przy ul. Mickiewicza 91 od poniedziałku do piątku (od godz. 10 do 16).