Pocztowiec drugi na turnieju halowym w Wiedniu

Mistrz Polski w halowej odmianie hokeja na trawie - Pocztowiec Poznań - zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju Arminen Koller Transporter Cup w Wiedniu. Łącznościowcy zaczęli imprezę w Wiener Stadthalle bardzo udanie od trzech wysokich zwycięstw: nad Austrią I Wiedeń 9:1, Bohemiansem Praga 13:3 oraz Austrią II 13:5. Tylko w pojedynku z aktualnym klubowym mistrzem Europy - niemieckim Muenchener SC poznaniacy przegrali 3:5. Jednak to oni zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie, wyprzedzając monachijczyków korzystniejszą różnicą bramek.

W półfinale laskarze Pocztowca spotkali się z gospodarzami zawodów - Arminen Wiedeń, którzy zajęli drugie miejsce w swojej grupie. Poznańscy hokeiści nadspodziewanie łatwo uporali się z Austriakami 7:1 i w finale ponownie zmierzyli się z Niemcami. Przegrali 5:6 i zajęli drugie miejsce w turnieju.