Daily Café zaprasza na turniej scrabble i chińczyka

Wszyscy miłośnicy gier planszowych i dobrej zabawy mają szansę sprawdzić się i wziąć udział w zawodach organizowanych przez sieć kawiarni Daily Café. Uczestnicy turnieju będą grać w scrabble i chińczyka.

Zawody odbędą się 8-23 stycznia w gdańskiej kawiarni Daily Café. Zbieranie zgłoszeń potrwa do 5 stycznia. Zgłosić można się na trzy sposoby: wypełnić zgłoszenie na miejscu w Daily Café, wysłać drogą mailową (na adres: patrycja sawicka@primoloko.com.pl) lub poprzez SMS PREMIUM, wysyłając zgłoszenie na nr 7237 (2,44 zł + VAT). W turnieju weźmie udział 128 osób.

Dla zwycięzców przewidziane są cenne nagrody zarówno, za udział w grze w scrabble, jak i w chińczyka. Za I miejsce nagrody o łącznej wartości 2500 zł (w tym rzeczowe) , za II 1400 zł, za III 500 zł, za IV 200 zł. Eliminacje odbędą się 8 i 9 stycznia 2005 roku.

SCRABBLE - to gra słowna dla 2, 3 lub 4 osób. Polega na układaniu na planszy słów przy użyciu płytek z literami o różnej wartości. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku. Każdy gracz stara się uzyskać jak najwięcej punktów, układając słowa w taki sposób, by wykorzystać wartość liter i premiowane pola na planszy. Wygrywa zawodnik, który zbierze największą liczbę punktów.

CHIŃCZYK - to gra dla 2-4 osób. Każdy gracz dysponuje 4 pionkami, które stara się przeprowadzić z bazy do domu. Żeby opuścić bazę, gracz musi wyrzucić szóstkę kostką do gry. Następnie przemieszcza się do domu. Po drodze może strącać pionki współgrających. Wyrzucenie sześciu oczek zawsze uprawnia do kolejnego rzutu. Wygrywa zawodnik, który pierwszy przeprowadzi swoje 4 pionki z bazy do domu.