Lech Poznań chce piłkarzy ŁKS

W piątek będzie wiadomo, czy z ŁKS odejdą Marcin Wachowicz i Paweł Golański

Według informacji "Gazety" działacze Lecha chcą złożyć ŁKS propozycje wymiany łodzian - Marcina Wachowicza i Pawła Golańskiego - na Dariusza Stachowiaka i Zbigniewa Zakrzewskiego. Obaj to napastnicy, a takich piłkarzy właśnie potrzebuje klub z al. Unii. 20-letni Stachowiak jest wychowankiem Sparty Orzechowo, a w ekstraklasie rozegrał cztery mecze. Bardziej doświadczonym graczem jest o trzy lata starszy Zakrzewski, który w I lidze rozegrał 31 spotkań, zdobywając siedem goli. Obaj mają jeszcze ważne kontrakty z poznańskim klubem - Stachowiak do czerwca 2007 roku, a Zakrzewski o pół roku krótszy.

Michniewicz widzi dla Wchowicza miejsce na lewej pomocy, a dla Golańskiego - w środku drugiej linii lub na pozycji ostatniego stopera. Gdyby doszło do transferu, tylko Wachowicz może liczyć na pewne miejsce w podstawowym składzie. Kłopoty może mieć natomiast Golański, którego rywalami w walce o miejsce w wyjściowej jedenastce będą Błażej Telichowski i Mariusz Mowlik.

Golański ma też konkretne propozycje z Odry Wodzisław i GKS Katowice, ale najbardziej jest zainteresowany przejściem do Lecha.