Lech Poznań chce się wymienić piłkarzami z ŁKS Łódź

W rozliczeniu za Marcina Wachowicza i Pawła Golańskiego Lech chce oddać Zbigniewa Zakrzewskiego i Dariusza Stachowiaka.

Zbigniew Zakrzewski i Dariusz Stachowiak w rozliczeniu transferu za Marcina Wachowicza i Pawła Golańskiego? Taką propozycję złoży dziś ŁKS Łódź poznański Lech. Nieoficjalnie wiadomo, że propozycja ta jest dla łodzian do przyjęcia.

Oczywiście w takiej sytuacji Lech musiałby jeszcze co nieco dopłacić. Ile - to będzie kwestia negocjacji. ŁKS początkowo chciał za swoich utalentowanych graczy niebotycznych sum - 500 tys. euro, potem 500 tys. zł. Nawet ta druga dla Lecha jest nie do zaakceptowania. Jeżeli jednak ŁKS zgodziłby się przyjąć w rozliczeniu piłkarzy "Kolejorza", cena mogłaby zostać zbita do rozsądnego poziomu.

Zakrzewski i Stachowiak to piłkarze, którzy mogliby spokojnie ogrywać się w II-ligowym ŁKS. Za to Wachowicz mógłby grać w Lechu na lewej pomocy, a Golański - na jej środku lub jako stoper z Mariuszem Mowlikiem albo Błażejem Telichowskim. Wachowicz zresztą deklarował już, że bardzo chętnie przejdzie do "Kolejorza".

Spotkanie w Łodzi planowane jest na dziś rano. Miało odbyć się w poniedziałek, ale zostało przełożone. Dziś spotkają się m.in. prezesi obu klubów.