W środę trener Kasperczak u prezesa Cupiała

Na wtorkowym spotkaniu zarządu i rady nadzorczej Wisły SSA w gabinecie właściciela spółki Bogusława Cupiała omówiono najważniejsze sprawy klubowe. W środę Cupiał podejmie trenera Henryka Kasperczaka i wszystko będzie jasne.

Prezes Janusz Basałaj w obecności szefa rady nadzorczej Huberta Praskiego zdał Cupiałowi raport z pierwszych dni prezesury. Panowie zastanawiali się też nad kwestiami transferowymi. Dzisiaj na fotelu w gabinecie właściciela Wisły zasiądzie Kasperczak. Szanse na jego dalszą pracę przy Reymonta są znikome. Chyba że trener, niczym hipnotyzer, potrafi zmienić postanowienia właściciela.

Dzisiaj z Brazylii wraca zdymisjonowany wiceprezes Wisły Zdzisław Kapka wraz z trenerem Wernerem Liczką, który od stycznia ma prowadzić piłkarzy "Białej Gwiazdy". Kapka powinien złożyć raport z poszukiwań utalentowanych piłkarzy.

We wtorek lekarz Mariusz Urban przejmował obowiązki zwolnionego dzień wcześniej Jerzego Zająca. Nie brakuje nagłych spraw. Wczoraj Marcin Kuźba przeszedł konsultacje w klinice Otto Schenka w Innsbrucku. Z kolei teraz na zabieg usunięcia objawów przepukliny udadzą się do Niemiec Maciej Żurawski i Mauro Cantoro. Jak udało nam się zorientować, nie będą to skomplikowane operacje. Poprzednio podobny przypadek wyleczono bez szwanku Mirosławowi Szymkowiakowi. Urban pilotuje obydwie wizyty (Kuźby w Austrii i Cantoro z Żurawskim w Niemczech), kontaktuje się z tamtejszymi lekarzami.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.