Beata Suchorska z br您owym medalem MP w p造waniu

Poznanianka by豉 trzecia na 50 m stylem motylkowym. Kilka medali wywalczyli karatecy z Obornik w mistrzostwach Europy w Hiszpanii.

BR╴OWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI w p造waniu na kr鏒kim basenie zdoby豉 Beata Suchorska z Olimpii Pozna. Niezwykle utalentowana niespe軟a 17-letnia p造waczka by豉 trzecia na dystansie 50 m stylem motylkowym (czas 27,91 s). Przegra豉 tylko z Aleksandr Urba鎍zyk z Tr鎩ki 鏚 (jej czas 26,19 s to rekord Polski i minimum na mistrzostwa Europy) oraz z Ma貪orzat Gembick z AZS AWF Wroc豉w. Blisko podium by造 inne wielkopolskie p造waczki z Akwawitu Leszno na dystansie 400 m stylem dowolnym. Pi徠a by豉 Agnieszka Murek, a sz鏀ta - Alina Biskupska. Murek by豉 tak瞠 sz鏀ta na 200 m motylkiem. Mi陰 niespodziank dla kibic闚 p造wania w Wielkopolsce jest te pi徠e miejsce kobiecej sztafety AZS AWF Pozna na dystansie 4 x 400 m stylem zmiennym.

KARATE

SIEDEM MEDALI - trzy srebrne i cztery br您owe zdobyli Polacy w Mistrzostwach Europy Karate Shotokan w hiszpa雟kim Kadyksie. W鈔鏚 medalist闚 s reprezentanci Obornickiego Klubu Karate. Srebrny medal wywalczy zesp馧 junior闚 w kata dru篡nowym: Pawe Nochowicz, Tomasz Dro盥篡雟ki i ㄆkasz Kuzemko. Z br您owymi medalami wr鏂ili: Wojciech Bloch i Pawe Nochowicz w kata indywidualnym senior闚.