Wygrana pingpongistów Culani

Żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa nad jedną z najsłabszych drużyn ligi Topem Bolesławiec nie mieli pingpongiści Culani Warszawa

Nadal w świetnej formie jest Dariusz Kiełb, który w trzech setach pozwolił Piotrowi Chudobie na ugranie odpowiednio jednego, dwóch i trzech punktów. Jedyną szansę na zdobycie punktu gospodarze mieli w deblu, od początku sezonu słabej strony zespołu Culani. W piątym secie warszawiacy wygrali dopiero na przewagi 13:11.

Do znacznie większego wysiłku Kiełb, Xu Kai i Filip Młynarski będą zmuszeni już jutro, gdy ich rywalem będzie kontrkandydat do srebrnego medalu Pogoń Lębork.

TOP BOLESŁAWIEC - CULANI WARSZAWA 0:4. Wyniki: Piotr Chudoba - Dariusz Kiełb 0:3, Paweł Chudoba - Xu Kai 0:3, Tomasz Racławski - Filip Młynarski 1:3, Piotr Chudoba/Racławski - Kiełb/Xu 2:3.