JUDO. Gwardyjskie mistrzostwa

Złoty i srebrny medal zdobyli młodzi judocy Waltera Rzeszów w międzynarodowych gwardyjskich mistrzostwach Polski juniorów

Mistrzostwa Polskiej Federacji "Gwardia" rozegrano w Bydgoszczy. Wśród juniorek doskonały występ zanotowała Dagmara Tronina, która wywalczyła tytuł mistrzowski w kategorii wagowej do 57 kg. Dawid Gunia z Waltera wywalczył srebrny medal. Bardzo blisko podium byli inni reprezentanci Policyjnego Towarzystwa Sportowego Walter. Damian Mirski i Mirosław Kolis (kategoria wagowa do 81 kg) oraz Mateusz Barański (60 kg) przegrali swoje walki o brązowe medale i ostatecznie zajeli piąte miejsca.

W bydgoskim turnieju wystartowało ponad 200 judoków z kilkunastu klubów z Polski, Rosji, Estonii i Niemiec.