Sport w skrócie

Piłka nożna.

TOR na wyjeździe. W najbliższej kolejce zawodnicy TOR-u Dobrzeń Wielki zagrają w Nowej Soli z innym beniaminkiem III ligi - Arką. Po ostatnim zwycięstwie z Rozwojem Katowice kibice w Dobrzeniu liczą na kolejne powiększenie dorobku punktowego. Już remis byłby dobrym wynikiem.

Ostatnia jesienią kolejka IV lig. Zestaw par 17. kolejki: Start Namysłów - Skalnik Tarnów Opolski, Unia Krapkowice - MKS Gogolin, Polonia Nysa - Orzeł Branice, Swornica Czarnowąsy - Sparta Paczków, Ko-Ko Starościn - Victoria Cisek, MKS Kluczbork - Skalnik Gracze, Śląsk Łubniany - Motor Praszka, Hetman Byczyna - Burza Gręboszów, OKS Olesno - KS Ozimek. wszystkie mecze niedziela godzina 13.

Siatkówka

ASPS gra z liderem. II-ligowe zawodniczki ASPS-u Opole w sobotę w hali Budowlanych przy ul. Duboisa zagrają z liderem tabeli - Polonią Świdnica. Początek meczu o godzinie 16.

AZS w Międzyrzeczu. Zawodnicy grającego w serii B AZS-u Opole w najbliższej kolejce zagrają w Międzyrzeczu z Orłem. Faworytem jest zespół rywali, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Piłka ręczna

Gwardyjski mecz. W 9. kolejce I ligi grupy A opolska Gwardia zagra w Koszalinie ze swoją imienniczką. Obydwa zespoły prezentują w tym sezonie podobny poziom. Opolanie mają na razie na koncie 10 punktów, a rywal dziewięć.

Mecz z wicemistrzem. Zawodnicy I-ligowego ASPR-u Zawadzkie zagrają w najbliższej kolejce w Kielcach z rezerwami Vive - wicemistrza Polski. Choć rywal to tylko zespół rezerwowy kieleckiego klubu, to można się spodziewać, że w jego składzie będzie kilku zawodników z zespołu ekstraklasowego.

Koszykówka

Odra w Polkowicach. Słabo spisujące się w rozgrywkach ekstraklasy zawodniczki Cukierków Odry Brzeg swojej szansy na pierwsze zwycięstwo w sezonie będą szukać w Polkowicach w spotkaniu z tamtejszym Aquaparkiem. Faworytem będą jednak gospodynie.

Pogoń gra we własnej hali. II-ligowi zawodnicy Pogoni Prudnik w sobotę o godzinie 17.30 w hali przy ul. Łuczniczej rozpoczną kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem będzie zespół MOSiR-u Krosno.

Futsal

II liga. Piłkarze Otmętu Krapkowice w trzeciej kolejce po raz trzeci zagrają na własnym parkiecie. Przeciwnikiem będzie ekipa Uposu Knurów. Spotkanie w hali przy ul. Kilińskiego zaplanowano na niedzielę na godzinę 19.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.