Piłka nożna. Niższe ligi

Wyniki i tabele od IV ligi do klasy B

IV liga

14. kolejka: Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki 3:2, Mazur Karczew - Pogoń Siedlce 3:2, GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock 3:2, Korona Góra Kalwaria - Szydłowianka Szydłowiec 1:4, Żbik Nasielsk - Dolcan Ząbki 0:0, Kasztelan Sierpc - Delta Warszawa 1:4, Polonia II Warszawa - KS Piaseczno 0:0, Pilica Białobrzegi - KS Warka 0:1.

Mazowiecka Liga Seniorów (V liga)

Grupa I, 13. kolejka: Piast Piastów - Skra Drobin 4:0, Legionovia II - Makowianka Maków 2:1, Ursus - Mazur Gostynin 5:0, MKS Ciechanów - Pogoń Grodzisk 1:1, Mazowsze Płock - NTP Wyszków 3:0, Tęcza Płońsk - Ostrovia 1:0, Wkra Bieżuń - Naprzód Zielonki 2:5. Pauzowała Korona Hit Ostrołęka.

Grupa II, 13. kolejka: Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 2:0, Przyszłość Włochy - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0, Wicher Kobyłka - Gwardia II Warszawa 5:0, Start Otwock - Wilga Garwolin 5:1, Mszczonowianka Mszczonów - Zwolenianka Zwoleń 4:1, Zryw Sobolew - Powiślanka Lipsko 2:3, Mazowsze II Grójec - Broń Radom 2:2, Mirax Bierwce - Mazovia Mińsk Maz. 5:0.

Liga okręgowa

Grupa I, 13. kolejka: LKS Chlebnia - Olimpia II Warszawa 1:2, Tur Jaktorów - Naprzód Brwinów 2:0, Milan Milanówek - Skra Obory 2:1, Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1, Jedność Żabieniec - KS Raszyn 0:0, Sparta Jazgarzew - Sarmata Warszawa 4:1, Żyrardowianka Żyrardów - Relax Radziwiłłów 2:2, Sagita Warszawa - Świt Warszawa 0:0.

Grupa II, 13. kolejka: Wkra Pomiechówek - Victoria Sulejówek 1:3, Advit Wiązowna - Drukarz Warszawa 0:3, Hutnik II Warszawa - Okęcie II Warszawa 2:2, Huragan Wołomin - Marymont Warszawa 5:0, Józefovia - Białołęka 8:3, Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz 3:1, Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór 2:0, Zwar Międzylesie - KS Falenica 4:3. Mecz Drukarz - Białołęka zweryfikowano jako walkower dla Drukarza 3:0 (na boisku było 1:1).

Klasa A

Grupa I, 13. kolejka: Anprel Nowa Wieś - Wrzos Międzyborów 6:3, Żyrardowianka II Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 0:0, CWKS Legia - Przyszłość II Włochy 1:2, Znicz II Pruszków - Naprzód II Zielonki 2:1, Utrata Pawłowice - Ryś Laski 1:1, Piast II Piastów - Sorento Kamion 4:1, MKS Żabia Wola - Błękitni Korytów 2:1, Partyzant Leszno - GLKS Nadarzyn II 0:3 (walkower, gospodarze nie wyszli na boisko).

Grupa II, 13. kolejka: Laura Chylice - UKS Łady 1:3, AZS Absolwent UW - Orzeł Baniocha 3:2, CKS Celestynów - AON Rembertów 1:4, Energetyk Warszawa - Piaseczno II 1:3, KS Glinianka - Perła Złotokłos 1:6, PKS Radość - KS Olesin-Halinów 3:1, Mazur II Karczew - Victoria Dacpol Głosków 1:2, Vistula Nadbrzeż - Victoria Zerzeń 1:1.

Grupa III, 12. kolejka: Wisła Zakroczym - Dolcan II Ząbki 2:5, Amigos Warszawa - Rządza Załubice 1:0, FC Stars - Mazur II Radzymin 2:0, NTP II Wyszków - Marymont II Warszawa 3:2, Nadnarwianka II Pułtusk - Huragan II Wołomin 4:4, KS Łomianki II - Legion Warszawa 1:1, Rotavia Nieporęt - PUG II Bielany 0:2. Pauzowała Marcovia II Marki.

Wisła Jabłonna wycofała się z rozgrywek. Jej wyniki zostały anulowane.

Klasa B

11. kolejka

GRUPA I: Amator Jesionka - Guzovia Guzów 1:5, Zaborowianka Zaborów - Orion Cegłów 1:1, Tajfun Brochów - Tur II Jaktorów 1:1, ULKS Borzęcin - Piast Feliksów 7:5, FC Płochocin - Pogoń Wiskitki 11:0, Mszczonowianka II Mszczonów - Orzeł Kampinos 3:3. Pauzował Osuchów.

Relax II Radziwiłłów wycofał się z rozgrywek. Jego wyniki zostały anulowane.

Grupa II: Ambra Ołtarzew - Pro Futuro Warszawa 1:1, Victoria Błonie - Omega Warszawa 1:4, Tarpan Tarczyn - Jedność II Żabieniec 6:0, Walka Kosów - Orzeł Suchostruga 3:2, Laura II Chylice - Sparta II Jazgarzew 0:1, Mirków Konstancin - Legion Otrębusy 3:1, Dwójka Brwinów - Victoria II Dacpol Głosków 3:2.

GRUPA III: PKS II Radość - GLM Warszawa 0:0, Wisła Dziecinów - Victoria II Sulejówek 5:2, Dąb Wieliszew - PUG II Bielany 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz), WKS Puznów - PKS Siennica 3:3, MLKS II Wesoła - Bór Regut 2:3, Korona Jadów - Watra Mrozy 3:4, KS II Falenica - Salos Legionowo 1:1.

GRUPA IV: Dąb II Wieliszew - Salos Warszawa 5:1, Junak Warszawa - Mewa Krubin 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz), Płomień Nuna - Huragan Grochale 2:2, Eskimo Chrzęsne - Impet Łajski 2:1, KS Wólka Radzymińska - Wisła II Zakroczym 5:1. Pauzował KP Bielany.