Klęska piłkarzy Pomorzanina w piłkarskiej IV lidze

Po porażce w Brodnicy torunianie są najgorszym zespołem tabeli. Powody do zadowolenia ma za to Patryk Podolski z Victorii Koronowo.

Piłkarz Victorii w sobotę imponował instynktem strzeleckim. W ciągu dziewięciu minut spotkania z Lechem Rypin w pierwszej połowie zanotował klasyczny hat-trick. Po przerwie dodał jeszcze jedną udaną akcję w spotkaniu.

Wynik meczu

SPARTA BRODNICA - POMORZANIN TORUŃ 4:1 (0:0)

Bramki: Buchalski (65., 62.), Raczkowski (79.) - Szymański (70.)

Pomorzanin: Łęgowski - Szymański, Wierzchowski, Brzozowski, Gęsicki - Marciniak (65. Hinc), Antczak, Wróblewski, Kurasiński - Falkowski (80. Kukliński), Streich

Pozostałe wyniki: Victoria Koronowo - Lech Rypin 5:2 (3:1), bramki: Podolski (13., 16., 19., 82.), Gliniewicz (88.) - Sochacki (26., 63.). Sadownik Waganiec - Legia Chełmża 1:3 (0:1), bramki: Dróbkowski (61.) - R. Lewandowski (10.), Kurek (78.), Tuszyński (84.). Wisła Nowe - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:1), bramki: Płonowski (49.) - Roszak (35.). Włocłavia Włocławek - Olimpia Grudziądz 3:0 (1:0), bramki: Wuciński (25., 79.), Tulimowski (76.). Wda Świecie - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0), bramka: Tomczak (84.). Mień Lipno - Pałuczanka Żnin 3:2 (2:2), bramki: Nitecki (4., 74.), Kołodziejski (41. rzut karny) - Piekarski (18. karny), Ciesielski (36.). Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 0:0.