Sport w skrócie

Piłka ręczna

W Zawadzkiem liczą na punkty. Beniaminek I ligi ASPR Zawadzkie wygrał swoje dwa pierwsze mecze ligowe i kibice w tej miejscowości liczą z pewnością na kolejne zdobycze. Okazja do tego będzie już w sobotę. W hali przy ul. Opolskiej o godz. 18 odbędzie się mecz ASPR Izostal - AZS Radom. Radomianie, grający od kilku lat w I lidze, w dwóch meczach nie zdobyli jeszcze punktu.

Gwardia w Poznaniu. Szczypiorniści opolskiej Gwardii w trzecim meczu w I lidze zagrają po raz pierwszy na wyjeździe. Mający na koncie trzy punkty gwardziści zmierzą się w Poznaniu z tamtejszym Grunwaldem, który po dwóch kolejkach ma komplet punktów.

Debiutant znów u siebie. Zawodnicy OSiR-u Komprachcice swój drugi mecz w historii w II lidze rozegrają ponownie na własnym parkiecie. Przeciwnikiem będzie zespół MKS-u Siemianowice, który w pierwszej kolejce wysoko przegrał w Katowicach z AZS-em 24:45. W Komprachcicach po zwycięstwie w pierwszej kolejce są apetyty na kolejne. Sytuację trenerowi Mirosławowi Nawrockiemu komplikuje jednak fakt, że groźnej kontuzji doznał Mariusz Sękowski i jego występ w najbliższych meczach jest wykluczony. Mecz w hali przy ul. Szkolnej rozpocznie się w sobotę o godz. 18.

Piłka nożna.

Gra IV liga. Pary 10. kolejki: Skalnik Tarnów Opolski - MKS Kluczbork, Śląsk Łubniany - Ko-Ko Starościn, Hetman Byczyna - Swornica Czarnowąsy, OKS Olesno - Polonia Nysa, KS Ozimek - Unia Krapkowice, Burza Gręboszów - Start Namysłów, Motor Praszka - MKS Gogolin, Skalnik Gracze - Orzeł Branice (wszystkie sobota, godz. 15), Victoria Cisek - Sparta Paczków (niedziela, godz. 15).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.