Tenis stołowy. Mistrzowie ZNP

Drużyna Śląskiej Związku Nauczycielstwa Polskiego, którą w większości tworzyli pedagodzy z Częstochowy, zdobyła mistrzostwo Polski

XIV Mistrzostwa Polski Nauczycieli w tenisie stołowym rozegrano w Ożarowie Świętokrzyskim. Zwycięstwo w turnieju drużynowym wywalczył zespół okręgu śląskiego ZNP w składzie: Janusz Haszcz, Przemysław Korzec (obaj Gimnazjum 8), Kazimierz Więckowski (SP 36) i Rafał Znojkiewicz (LO Mickiewicza). Jedynym "nieczęstochowianinem" w drużynie Śląska był Piotr Zemła (Politechnika Gliwicka).

Indywidualnie Janusz Haszcz był pierwszy w kategorii powyżej 40 lat. Trzecie miejsce zajął Przemysław Korzec w kategorii zawodników zrzeszonych, a Kazimierz Więckowski był piąty w kategorii powyżej 50 lat.

W turnieju rywalizowało 130 zawodników, w tym - ciekawostka - drużyna nauczycieli z Portugalii.

Pedagog zaprasza

TKKF Pedagog zaprasza wszystkich amatorów tenisa stołowego do udziału w III Ogólnopolskim Turnieju TKKF.Turniej odbędzie się 2 października 2004 r. o godzinie 9 w Szkole Podstawowej nr 36 w Częstochowie, ul. Kasztanowa 7/9, w trzech kategoriach wiekowych mężczyzn: do 40 lat, 41-50 lat, 51 lat i więcej. Wpisowe 10 zł. Informacji udziela Kazimierz Więckowski, tel. 0-501 12 39 81.