Mistrzostwa Świata Par Strong Man: dziś Edmund "Eddy" Ellwood, Anglia

To chyba jeden z najlepiej zbudowanych siłaczy, którzy przyjadą do Płocka. Pewnie dlatego, że ma za sobą długą karierę kulturystyczną. Pięć razy wygrywał zawody Mr Uniwersum

Na zdjęciach prezentuje się efektownie. Widać, że drzemią w nim ogromne możliwości, choć jest jednocześnie jednym z najstarszych zawodników, którzy zaprezentują się na nadwiślańskiej plaży. Jego największymi sukcesami w zmaganiach strongmanów jest dwukrotne zdobycie Mistrzostwa Anglii w 2003 i 2004 r. Wcześniej był m.in. pięciokrotnym zwycięzcą zawodów kulturystycznych Mr Uniwersum.

Eddy jest żonaty, ma dwóch synów (8 i 10 lat). Na co dzień zajmuje się prowadzeniem własnej siłowni, jest też agentem ochrony. Jego hobby to jazda na czterokołowych motorach. Do ulubionych potraw zalicza kurczaka w każdej postaci oraz owoce morza.

Przypominamy, że bilety na niedzielną imprezę można nabywać w przedsprzedaży w trzech punktach. Są to: sklep muzyczny Harfa (ul. Tumska 10), Dominet (ul. Padlewskiego 18c), Biuro Podróży Dominet Tour (ul. Wyszogrodzka - Auchan). Za karnet na całe zawody trzeba zapłacić 15 zł.

Organizatorami mistrzostw są Strong Man Spółka z o.o. i Kombinat Artystyczny.