Piłka nożna. Od IV ligi do ligi okręgowej

IV liga

3. kolejka: GLKS Nadarzyn - Polonia II Warszawa 1:0, Korona Góra Kalwaria - Mazur Karczew 0:1, Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk 2:5, Olimpia Warszawa - KS Piaseczno 3:3, Żbik Nasielsk - Pogoń Siedlce 2:1, Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 7:0, Narew Ostrołęka - Delta Warszawa 1:0, Pilica Białobrzegi - KS Łomianki 2:1, KS Warka - Szydłowianka Szydłowiec 1:0.

Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, 2. kolejka: Skra Drobin - Legionovia II 1:3, Ursus Warszawa - Wkra Bieżuń 3:2, MKS Ciechanów - Piast Piastów 6:1, Mazowsze Płock - Naprzód Zielonki 5:1, Tęcza 34 Płońsk - Mazur Gostynin 2:1, Boruta Kuczbork - NTP Wyszków 3:0, Korona Ostrołęka - Makowianka 4:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki przełożony na 8 września.

Grupa II, 2. kolejka: Powiślanka Lipsko - Broń Radom 2:0, Hutnik Warszawa - Przyszłośc Włochy 1:1, Mirax Bierwce - Zryw Sobolew 3:2, Wicher Kobyłka - Podlasie Sokołów Podlaski 1:2, Mszczonowianka - Mazowsze II Grójec 2:0, Start Otwock - Marcovia 2000 Marki 2:0, Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2, Zwolenianka - Gwardia II Warszawa 6:0.

Liga okręgowa

Grupa I, 2. kolejka: Olimpia II Warszawa - Tur Jaktorów 0:5, Milan Milanówek - Sagita Warszawa 5:1, Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 0:3, Jedność Żabieniec - Świt Warszawa 2:0, Sparta Jazgarzew - Naprzód Brwinów 1:1, Żyrardowianka - Skra Obory 1:1, Relax Radziwiłłów - Ożarowianka 0:2, Sarmata Warszawa - KS Raszyn 1:0.

Grupa II - 2. kolejka: Świt II Nowy Dwór - Huragan Wołomin 0:4, Hutnik II Warszawa - Wkra Pomiechówek 4:0, ZWAR Międzylesie - Sokół Serock 5:4, Józefovia - Victoria Sulejówek 2:1, Advit Wiązowna - Marymont Warszawa 1:3, Mazur Radzymin - Okęcie II Warszawa 5:1, Bóbr Tłuszcz - KS Falenica 6:1, Drukarz Warszawa - Białołęka Warszawa 1:1.

Klasa A

Grupa I, 1. kolejka: Wrzos Międzyborów - CWKS Legia Warszawa 0:0, Sorento Kamion - Błękitni Korytów 1:2, Ryś Laski - MKS Żabia Wola 2:1, Naprzód II Zielonki - Anprel Nowa Wieś 3:3, Przyszłość II Włochy - Znicz II Pruszków 4:0, Partyzant Leszno - Żyrardowianka II 2:1, Promyk Nowa Sucha - Piast II Piastów 3:2, GLKS Nadarzyn II - Utrata Pawłowice 0:1.

2. kolejka: CWKS Legia - Żyrardowianka II 0:0, Znicz II - Partyzant Leszno 2:3, Utrata Pawłowice - Przyszłość II 1:1, Piast II - GLKS II 5:5, Anprel - Promyk 4:2, Żabia Wola - Naprzód II 1:10, Błękitni - Ryś 1:1, Wrzos - Sorento 1:0.

Grupa II, 1. kolejka: Mazur II Karczew - Orzeł Baniocha 0:6, KS Olesin-Halinów - KS Piaseczno II 1:2, Perła Złotokłos - Energetyk Warszawa 1:1, AON Rembertów - Victoria Zerzeń 0:2, Victoria Dacpol Głosków - PKS Radość 3:0, UKS Łady - KS Glinianka 1:0, AZS Absolwent Warszawa - CKS Celestynów 1:0, Laura Chylice - Vistula Nadbrzeż 1:4.

2. kolejka: Orzeł - Vistula 7:2, Celestynów - Laura 3:3, Glinianka - AZS 0:3, Radość - Łady 1:3, Zerzeń - Głosków 0:6, Energetyk - AON 2:1, Piaseczno II - Perła 3:4, Mazur II - Olesin-Halinów (wynik podamy za tydzień).

Grupa III, 1. kolejka: Dolcan II Ząbki - Mazur II Radzymin 2:2, PUG Bielany - Legion Warszawa 1:1, Huragan II Wołomin - KS Łomianki II 1:0, Rządza Załubice - Wisła Zakroczym 3:2, Wisła Jabłonna - Rotavia Nieporęt nie odbył się, Marymont II Warszawa - Nadnarwianka II Pułtusk 1:2, FC Stars Warszawa - Amigos Warszawa 6:0, NTP II Wyszków - Marcovia II Marki 4:1.

2. kolejka: Mazur II - Marcovia II 3:1, Amigos - NTP II 2:0, , Rotavia - Marymont II 3:1, Zakroczym - Jabłonna 9:2, Łomianki II - Rządza 2:1, Legion - Wicher 0:0, Dolcan II - PUG 0:3, Nadnarwianka II - FC Stars.