Kolejny turniej siatkówki plażowej na Malinie

W sobotę o godzinie 10 na wyrobisku Malina rozpocznie się trzeci turniej siatkówki plażowej organizowany przez ?Gazetę? i Urząd Miasta. Zapisy przyjmować będziemy już od godziny 9

Frekwencja na naszych imprezach rośnie. Do pierwszego turnieju dwa tygodnie temu zapisało się 29 amatorskich duetów, tydzień temu było ich o dziewięć więcej. Możemy się więc spodziewać, że w trzeciej edycji rekord zostanie pobity.

Już tradycyjnie w tym roku zadbaliśmy o dobrą pogodę. Nie zabraknie również świetnej zabawy. Będzie można kibicować grającym, a także wziąć udział w licznych konkursach. Jak zwykle czas plażowiczom umilać będzie muzyka.

Uczestnicy tradycyjnie rywalizować będą o cenne nagrody (radiomagnetofony, discmany, sprzęt sportowy). Fundują je sponsorzy: Provident Polska SA - pomysłodawca ogólnopolskiego programu społecznego "Trampolina" - i Avans - ogólnopolska sieć sklepów ze sprzętem AGD i RTV. Provident zapewnia nagrody dla zwycięzców - radiomagnetofony i trzeciego duetu - sprzęt sportowy. Avans natomiast parze, która zajmie drugie miejsce, podaruje discmany. Czwarta drużyna otrzyma gadżety od "Gazety Wyborczej".

Turniej jak zwykle będzie miał profesjonalną obsługę, którą zapewnią sędziowie z Opolskiego Związku Piłki Siatkowej. Start w dzisiejszych zawodach na Malinie jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich amatorów siatkówki i plażowiczów do gry i dobrej zabawy.

Siatkarzom, którym będzie mało emocji i gry przypominamy, że już jutro na basenie w Suchym Borze odbędzie się kolejny turniej siatkówki plażowej. Zapisy do niego również od godziny 9, wpisowe wynosi 10 zł.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.