CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych

ŻUŻEL

I liga: TŻ Sipma Lublin - Start Gniezno, niedziela, godz. 18, stadion MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

WIELOBÓJ NOWOCZESNY

Międzynarodowe Zawody Nadziei Olimpijskich "Lublin 2004" w trójboju i czwórboju nowoczesnym z udziałem reprezentacji Anglii, Czech, Węgier, Słowacji, Litwy, Ukrainy i Polski, piątek, godz. 10 - pływalnia MOSiR, godz. 12.15 - strzelnica ZSO nr 5 przy ul. Rzeckiego; sobota, godz. 8 - sala Politechniki Lubelskiej (szermierka), godz. 17 - wąwóz przy ul. Nadbystrzyckiej (bieg); niedziela - sztafety, godz. 7,30 - hala PL (szermierka), godz. 8.45 - strzelnica ZSO, godz. 10.15 - pływalnia przy ul. Rzeckiego, godz. 16.15 - wąwóz przy ul. Nadbystrzyckiej (bieg).

PIŁKA NOŻNA

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorów starszych:

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce, sobota, 16, stadion Górnika przy ul.

Jana Pawła II w Łęcznej;

Rewanżowe mecze barażowe o wojewódzką ligę juniorów starszych: Orlęta Łuków - Victoria Parczew, niedziela, godz. 17; Avia Świdnik - Chełmianka, niedziela, godz. 17. Festyn piłkarski w Radzyniu Podlaskim, godz. 14.30 - mecz oldboyów: Orlęta Radzyń - Unia Żabików, godz. 17 - mecz gwiazd reprezentacji IV ligi z reprezentacją V ligi.

Towarzyskie spotkanie pracowników samorządowych: Starostwo Powiatowe Świdnik - UG Milejów, piątek, godz. 17.30 na stadionie Avii przy ul. Sportowej w Świdniku.

KOLARSTWO

XI Miejskie Święto Roweru, niedziela, godz. 8-18, trasa okrężna z Lubartowa przez Nowodwór, Kozłówkę, Skrobów, Lubartów, z metą na parkingu przy Gaspolu na ul. Gazowej w Lubartowie (tamże czynne biuro imprezy od godz. 7.30).

LEKKOATLETYKA

IV młodzieżowy mityng LOZLA, sobota, godz. 14.30 (młot - 14), stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

I turniej Grand Prix Lubelszczyzny 2004, niedziela, godz. 10 (zapisy od 9.30), ośrodek Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

ŁUCZNICTWO

Międzynarodowe zawody łucznicze niepełnosprawnych "Koziołek 2004", sobota, godz. 10.15 i 16 oraz niedziela, 10.15, stadion lubelskiego Startu przy al. Piłsudskiego 22.

JUJIT-SU

I Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego Seniorów - light kontakt, niedziela, godz. 12, sala CRS Dragon przy ul. Żywnego 10 w Lublinie.

SZACHY

II Otwarty turniej szachowy w ramach Grand Prix Lubelszczyzny, niedziela, godz. 10, Dom Nauczyciela przy ul. Ogrodowej w Janowie Lubelskim.

TENIS

Ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodzików, piątek, sobota, godz. 8,30 (chłopcy) i 12 (dziewczęta), korty Klubu Tenisowego Return przy ul. Studziennej 2 w Zamościu.