Sławomir Gołębski nowym siatkarzem Moderatora Hajnówka

Sławomir Gołębski, występujący do niedawna w AZS-ie Politechnika Warszawa, od nowego sezonu wzmocni drużynę beniaminka Serii B Moderatora Hajnówka

Gołębski mierzy 202 cm wzrostu i gra na pozycji środkowego. 23-letni siatkarz ostatnio był dublerem w Politechnice, siódmej drużynie rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki. W całym sezonie zagrał krótkie epizody w zaledwie sześciu spotkaniach fazy play off.

- Znamy tego siatkarza jeszcze z czasów Cezara Białystok, gdy razem z Politechniką awansował najpierw do Serii B, a później Serii A - mówi Jacek Wesołowski, trener Moderatora. - Jego największym atutem jest bardzo dobra gra blokiem. Poza tym jest młody i głodny gry.

Na tym wzmocnienia Moderatora się nie skończą. Bliski podpisania umowy z klubem jest Tomasz Dynkowski, wychowanek MKS-u Hajnówka, występujący ostatni sezon w Gwardii Szczytno. Na liście życzeń hajnowskiego klubu jest też Łukasz Jałoza, reprezentant Polski juniorów, a zarazem zawodnik najlepszej juniorskiej drużyny w kraju - MOS-u Wola Warszawa. To też wychowanek hajnowskiego klubu.

- Dynkowski kończy studia pod koniec maja i wtedy podejmiemy z nim rozmowy - dodaje Wesołowski. - W sprawie Jałozy decyzja, czy zagra u nas, należy do samego siatkarza.