Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 24. kolejki: Ursus Warszawa - KS Łomianki 2:5, GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock 2:1, Szydłowianka - Dolcan Ząbki 1:2, Korona Góra Kalwaria - Narew Ostrołęka 0:1, Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa 3:0, GKP Targówek - Pilica Białobrzegi 0:1, Nadnarwianka Pułtusk - Pogoń Siedlce 0:1, Delta Warszawa - KS Piaseczno 1:0, Polonia II Warszawa - Legia II Warszawa 0:2. Mecze zaległe: Ursus - Nadarzyn 0:1, Targówek - Piaseczno 2:1, Pogoń - Pilica 2:1.

Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 21. kolejki, gr. I: 21. kolejka: GKS Strzegowo - ULKS Ciółkowo 2:1, Piast Piastów - Tęcza 34 Płońsk 2:1, Kasztelan Sierpc - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1, Korona Ostrołęka - Skra Drobin 1:1, Legionovia II - Żbik Nasielsk 2:2, Mazowsze Płock - Boruta Kuczbork 0:1, MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:1, Stoczniowiec Płock - Makowianka 1:1. Mecz zaległy: Legionovia II - Podlasie 0:1.

16. Ciółkowo 20 7 23-69

Klasa okręgowa

Wyniki 19. kolejki: Huragan Bodzanów - Amator Maszewo 0:0, Wicher Cieszewo - Błękitni Gąbin 1:4, Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 1:2, Mazur Gostynin - Luszynianka Luszyn 3:1, Orkan Lelice - Stegny Wyszogród 5:1, Pek-Mont Zryw Bielsk - Wisła Duninów 7:4, Roltex Białkowo - Orkan Sochaczew 2:6.

10. Luszynianka 19 18 23-43

Klasa A

Wyniki 19. kolejki: Lwówianka Lwówek - Skrwa Łukomie 2:2, Bakoma Ikar Bielice - Kormoran Łąck 0:2, Zorza Szczawin Kościelny - Bzura Chodaków 3:3, Skrwa Brudzeń - Unia Iłów 1:2, Iskra Kozłowo - Voctoria Wykowo 2:2, Sparta Mochowo - Limit Rybno 1:1, Masovia Płock - Błyskawica Lucień 5:0.

1. Masovia 19 52 61-16

7. Skrwa B. 19 25 45-41

11. Skrwa Ł. 19 22 32-47

12. Lwówianka 19 17 22-46

Klasa B

Wyniki 19. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Start Proboszczewice 3:4, Mazowia Słubice - Unia Czermno 3:0, Olimpia Gozdowo - Pogoń Słupia 3:2, Polonia Radzanowo - Relax Miszewo Murowane 3:4, Sparta Rościszewo - Błękitni Gójsk 0:6, Kasztelan Białe Błoto - Bronowo Zalesie 15:0.

9. Miszewko 17 18 33-75

11. Bronowo 17 10 20-74