Sukces najmłodszych hokeistów Orlika

Trzecie miejsce w rozgrywanym w Oświęcimiu turnieju minihokeja dla 10-latków zajęli chłopcy reprezentujący Orlika.

Dla wielu z nich był to pierwszy turniej w życiu. Wzięły w nim udział drużyny z południa Polski. Zawodnicy z Opola trenowani przez Stanisława Smajdę zajęli drugie miejsce w swojej grupie, przegrywając tylko z późniejszym zwycięzcą turnieju - KTH Krynica 1:3. Zwyciężyli natomiast z JKH Jastrzębie 5:0 i drugim zespołem Unii Oświęcim 14:0.

W fazie finałowej opolanie przegrali 0:2 z pierwszym zespołem Unii i pokonali Sielec Sosnowiec 1:0. Mecz z KTH został zaliczony z fazy grupowej.

Barwy Orlika reprezentowali: Dawid Zabalotny, Oskar Urbanowicz (bramkarze), Mateusz Sordoń, Maciej Gawlik, Patryk Zabalotny, Sebastian Kania, Maciej Ostrowski, Oskar Cymbała, Patryk Karwacki, Adam Bilik, Cezary Karwacki, Kacper Jaszczyszyn, Arkadiusz Kostek, Bartosz Duda, Filip Stopiński, Kacper Kapłon, Marcin Snela.