Piłkarskie niższe klasy rozgrywkowe

IV LIGA

Wyniki 23. kolejki: Olimpia Warszawa - GKP Targówek 0:0, Dolcan Ząbki - Delta Warszawa 1:0, KP Łomianki - GLKS Nadarzyn 2:0, Pogoń Siedlce - Ursus 2:2, Piaseczno - Polonia II Warszawa 3:0, Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:2, Wisła II Płock - Szydłowianka 0:1, Legia II Warszawa - Korona Góra Kalwaria 3:0, Pilica Białobrzegi - Nadnariwanka Pułtusk 3:0.

MAZOWIECKA LIGA SENIORÓW

Grupa I

Wyniki 20. kolejki: GKS Strzegowo - Piast Piastów 0:1, Tęcza Płońsk - Kasztelan Sierpc 2:1, Boruta Kuczbork - MKS Ciechanów 0:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Korona Ostrołęka 2:0, Skra Drobin - Legionovia II Legionowo 2:0, ULKS Ciółkowo - Makowianka Maków Maz. 1:2, Ostrovia Ostrów Maz. - Stoczniowiec Płock 0:1, Żbik Nasielsk - Mazowsze Płock 2:1.

Grupa II

Wyniki 20. kolejki: Mazur Karczew - Start Otwock 3:1, Broń Radom - Powiślanka Lipno 2:0, Żyrardowianka Żyrardów - Zwolenianka Zwoleń 1:0, Marcovia 2000 Marki - Mszczonowianka Mszczonów 1:3, Mirex Bierwce - Błonianka Błonie 4:0, Zryw Sobolew - Wicher Kobyłka 1:1, Okęcie II Warszawa - KS Warka 0:4, Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Wlkp. 0:2.

LIGA OKRĘGOWA

Grupa I

Wyniki 18. kolejki: Świt Warszawa - Sparta Jazgarzew 2:2, Olimpia II Warszawa - Relax Radziwiłłów 4:0, Sagita Warszawa - Ożarowianka 1:0, Milan Milanówek - Jedność Żabieniec 5:1, Chlebnia - Naprzód Brwinów 1:0, Przyszłość Włochy - Tur Jaktorów 1:1, Naprzód Zielonki - Partyzant Leszno 7:2.

Grupa II

Wyniki 18. kolejki: Gwardia II Warszawa - Zwar Międzylesie 3:0, Marymont Warszawa - Advit Wiązowna 1:3, Bóbr Tłuszcz - Polfa Tarchomin 2:1, Józefovia - Huragan Wołomin 3:2, Targówek II Warszawa - NTP Wyszków 1:2, Hutnik II Warszawa - Mazur II Radzymin 0:0, Łomianki II - Sarmata Warszawa 7:1.

KLASA A

Grupa I

Wyniki 17. kolejki: KS Raszyn - Żabia Wola 2:0, FC Stars - Utrata Pawłowice 1:0, GLKS Nadarzyn II - Ryś Laski 4:4, Żyrardowianka II - Znicz II Pruszków 6:2, Anprel Nowa Wieś - Wrzos Międzyborów 1:2, Piast II Piastów - Drukarz Warszawa 0:4, Błękitni Korytów - CWKS Legia 4:3.

Grupa II

Wyniki 20. kolejki: Falenica - PKS Radość 2:1, AZS Absolwent II - Victoria Głosków 0:4, Piaseczno II - Laura Chylice 4:3, Orzeł Baniocha - Energetyk Warszawa 2:3, Legion Warszawa - Marymont II Warszawa 4:1, Skra Obory - Amigos Warszawa 0:0, Victoria Zerzeń - Celestynów 4:1. Mecz Perła Złotokłos - Mazur II Karczew odwołany.

Grupa III

Wyniki 17. kolejki: Victoria Sulejówek - Marcovia II 4:4, Mazur II Radzymin - Józefovia II 2:0, Wicher II Kobyłka - Nadnarwianka II Pułtusk 3:0, Wisła Zakroczym - Rotavia Nieporęt 1:0, Rządza Załubice - Sokół Serock 2:1, Wisła Jabłonna - Vistula Nadbrzeż 1:4, Glinianka - AON Rembertów 1:1.