"Gazeta Telewizyjna" poleca

Już 9 kwietnia z Gazetą Wyborczą ?Gazeta Telewizyjna? czyli najdokładniejszy rozkład telewizyjnych relacji ze sportowych aren i wszystkie filmy tygodnia. W numerze m.in. analiza szans Skry Bełchatów w siatkarskim Final Four Ligi Mistrzów.

W 2008 roku Skra była gospodarzem Final Four, ale w półfinale lepsze było Dynamo Kazań. Bełchatowianom zostało trzecie miejsce, po wygranej ze słynnym Sisleyem Treviso.

Teraz Skra znów jest gospodarzem, ale znacznie się wzmocniła. Do drużyny doszli Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Migiel Falasca, Piotr Gacek, a ostatnio Jakub Nowotny i Michał Winiarski. Jeśli dołożymy do tego Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego i Stephane'a Antiguę, od siły rażenia Skry może zakręcić się w głowie. Ale rywale też mają z czego strzelać.

A poza tym:

- Marcin Meller mówi Bryndalowi kogo chciałby rozebrać do Playboya, ale mu nie wychodzi.

- Rozmowa z Zuzanną Szadkowski, Polką która robi coraz większą karierę w USA i wzmacnia swoją pozycję w serialu "Plotkara"

- Na okładce Marta Chodorowska, młoda aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo". W tym tygodniu poznacie ją od bardziej dramatycznej strony. W rozmowie opowiada m.in. o serialu "Sprawiedliwi", który właśnie zaczyna się w TVP 1.

- Na deser rysunek Henryka Sawki, felieton Michała Ogórka i... ranking codziennych programów o nielekkim zabarwieniu politycznym