Wybierz sportowe przeżycie roku [sondaż]

Mijający rok dostarczył polskim kibicom wielu wzruszeń. Świetnie w igrzyskach olimpijskich w Vancouver startowali Adam Małysz i Justyna Kowalczyk, potem wspaniale reprezentował Polskę Piotr Małachowski, który został mistrzem Europy. Wzruszający był triumf Mai Włoszczowskiej w mistrzostwach świata w kolarstwie. Polka wróciła do wielkiej formy, po ubiegłorocznym wypadku. Wreszcie tytułem mistrza świata ukoronował swoją długą karierę Tomasz Gollob. Wybierz Sportowe Przeżycie 2010 roku! Sondaż towarzyszy Nagrodom Biznesu Sportowego - to jedyna kategoria otwarta, w której głosują internauci.

Sportowe przeżycia roku na zdjęciach >

 

Dni Marketingu Sportowego to największe spotkanie branży biznesu sportowego w Polsce i regionie. Od ośmiu lat gromadzą najważniejszych przedstawicieli świata sportu - kluby, związki, sponsorów a także przedstawicieli agencji marketingowych, public relations oraz mediów. Jak co roku, patronem medialnym DMS jest portal Sport.pl oraz Gazeta Wyborcza.

 

Z każdym rokiem rośnie prestiż Nagród Biznesu Sportowego. Sondaż towarzyszy Nagrodom Biznesu Sportowego - to jedyna kategoria otwarta, w której głosują internauci.

 

Dni Marketingu Sportowego - wejdź na dms.2010.pl >

Sportowe przeżycie roku to...