RPA 2010. Pique i Puyol siłą ubrali Fabregasa w koszulkę Barcelony

Podczas świętowania piłkarskiego mistrzostwa świata Gerard Pique i Carles Puyol siłą założyli Cescowi Fabregasowi koszulkę swojego klubu. FC Barcelona chce kupić z Arsenalu Londyn reprezentacyjnego pomocnika, ale sprawa transferu znalazła się w martwym punkcie.

Zobacz Fabregasa ubranego w koszulkę Barcy na Z Czuba.tv ?

Na podium na którym stali wszyscy reprezentanci, obrońcy klubu z Katalonii schwycili swojego kolegę z kadry i siłą wciągnęli na niego koszulkę Barcelony. Fabregas wyraźnie opierał się, i po całym zdarzeniu zaakcentował swoje przywiązanie do obecnego klubu. - To dla graczy Arsenalu, dla jego kibiców, trenera Arsene Wengera i wszystkich pracowników - mówił, dedykując mistrzostwo świata. - To wszystko dla nich. Zasługują, by mieć w składzie mistrza świata. Jestem dumny, że jestem graczem Arsenalu - dodał.

Barcelona od początku okienka transferowego stara się sprowadzić swojego wychowanka z Arsenalu, ale Anglicy odrzucili ich pierwszą ofertę. Sam Fabregas nie ukrywa, że chętnie wróci do klubu w którym zaczynał karierę. Wciąż nie wiadomo jednak, czy nie będzie zmuszony do dalszej gry w Anglii.

Fabregas chce przejść do Barcelony ?

Więcej o: