RPA 2010. Casillas uczcił mistrzostwo pocałunkiem na wizji

Iker Casillas swoimi świetnymi interwencjami przyczynił się do zwycięstwa Hiszpanii w finale mistrzostw świata. Bramkarz Realu uczcił ten fakt całując się na wizji ze swoją dziewczyną, reporterką hiszpańskiej telewizji, Sarą Carbonero. Wcześniej media obwiniały Carbonero za porażkę Hiszpanów ze Szwajcarią w ich pierwszym meczu na mundialu.

Zobacz pocałunek Casillasa na Z Czuba.tv ?

W finale z Holandią Casillas został jednym z dwóch bohaterów Hiszpanów. Andres Iniesta zdobył jedyną bramkę, a golkiper Realu bronił jak w transie, parokrotnie ratując swój zespół przed stratą gola. Zaliczył między innymi kapitalną i szczęśliwą interwencję, kiedy nogami odbił piłkę zmierzającą do bramki po uderzeniu Arjena Robbena.

Zobacz mundialowe zdjęcia Sary Carbonero

 

- Jestem zachwycony - powiedział Casillas po meczu. - Zasługiwaliśmy na to od początku do końca. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali - cieszył się bramkarz nagrodzony Złotymi Rękawicami dla najlepszego golkipera turnieju.

- Przeszedłem wiele, i mam za sobą wiele niepowodzeń. Sara przeżywała ostatnio trudne chwile, dedykuję ten mecz jej i mojej rodzinie - dodał Casillas.

Swoją dedykację wyraził też osobiście całując reporterkę telewizji Telecinco przed milionami widzów.

Hiszpania krytykowała Carbonero

Casillas i jego dziewczyna stali się obiektem krytyki Hiszpańskich mediów po porażce mistrzów Europy 0:1 ze Szwajcarią. Na zdjęciach zrobionych przed meczem ze było widać, że Carbonero nadaje relację z boiska  ustawiona tuż za bramką rozgrzewającego się golkipera. W miejscu tym została przez cały mecz. Media uznały, że seksowna dziennikarka rozpraszała uwagę bramkarza.

Wszystkie statystyki Ikera Casillasa ?

Więcej o: