RPA 2010. Sneijder: Chcę zostać w Interze

Pomocnik reprezentacji Holandii i Interu Mediolan Wesley Sneijder jeszcze przed finałem mistrzostw świata znalazł czas, by zdementować plotki o jego odejściu z drużyny mistrza Włoch. - Czuję się tu świetnie i nie chcę zawieść kibiców odejściem - mówi Holender.

Wesley Sneijder przechodzi najlepszy okres w karierze. Najpierw wygrał z Interem Mediolan Ligę Mistrzów, teraz prowadzi reprezentację Holandii po tytuł mistrza świata. Nie dziwi więc zainteresowanie świetnym pomocnikiem czołowych klubów ligi angielskiej. Media brytyjskie donoszą, że chętnie w swoim składzie widziałby Sneijdera Manchester United, a także Chelsea Londyn.

Holender jednak dementuje te plotki, sugerując, że nie tylko chce wypełnić obowiązujący go z mistrzem Włoch do 2013 roku kontrakt, ale być może zostanie tam dłużej.

- Czuję się świetnie w Interze i nie chcę zawieść kibiców odejściem tuż po tym, jak odszedł Jose Mourinho - mówi piłkarz. - Moim celem jest odnosić w klubie takie same sukcesy z nowym trenerem, jakie osiągałem w minionym sezonie - dodaje gwiazda reprezentacji Holandii.

Osiągnięcia Sneijdera na MŚ ?

Więcej o: