RPA 2010. Argentyna trenuje bez Messiego. Tylko przeziębienie?

Uważany przez wielu za najlepszego piłkarza świata Leo Messi nie trenował z drużyną podczas czwartkowych zajęć. Lekarz reprezentacji Argentyny uspokaja kibiców: - Widoczne są symptomy grypy, ale to nic poważnego. Na wszelki wypadek daliśmy Messiemu odpocząć.

Jak podaje stacja Eurosport Messi cierpi na zwykłe, niegroźne przeziębienie. Co prawda opuścił czwartkowy trening drużyny, ale podczas sobotniego spotkania powinien być w 100% zdrowy.

To, że Messi jest traktowany w Argentynie jak dobro narodowe nie powinno nikogo dziwić. Choroba piłkarza Barcelony wywołała spory szum, oficjalny komunikat w tej sprawie musiał wydać Argentyński Związek Piłki Nożnej: - Messi stawił się na treningu przeziębiony, ale bez gorączki.

Lekarz reprezentacji Argentyny dodaje: - Są dostrzegalne pewne oznaki grypy, ale takie dolegliwości leczy się błyskawicznie. Na razie będzie odpoczywał, w sobotę na pewno zagra. - uspokaja Donato Villani.

Gwiazda Barcelony wciąż czeka na swojego pierwszego gola w turnieju. Kibice Argentyny liczą, że przełamanie nastąpi w bardzo ważnym spotkaniu z Niemcami

Wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź - Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: