RPA 2010. Klose rozważa koniec reprezentacyjnej kariery

Po historycznym triumfie 4:1 z Anglią, niemiecki napastnik Miroslav Klose zaszokował deklaracją, o możliwym końcu reprezentacyjnej kariery. - Jestem bardzo spontaniczny. Nie wykluczam, ze za dwa-trzy tygodnie odejdę, by zrobić miejsce nowym graczom - powiedział napastnik Bayernu.

Wygraj mundial! 11 tysięcy dla najlepszego menedżera - zagraj! ?

Klose w meczu z Anglią, swoim 99. występie w kadrze, po raz pięćdziesiąty wpisał się na listę strzelców w narodowych barwach. 32-letni napastnik zadeklarował, że chce grać w piłkę tak długo, jak będzie mógł. Nie wykluczył natomiast zakończenia kariery po mistrzostwach.

- Tak długo, jak długo nogi będą mnie nosić, będę grał w piłkę - powiedział urodzony w Polsce napastnik Bayernu. - Ale jestem bardzo spontaniczny. Nie wykluczam, ze za dwa-trzy tygodnie odejdę, by zrobić miejsce nowym graczom - powiedział napastnik Bayernu.

Klose zawyża średnią

32-letni Klose jest drugim najstarszym reprezentantem w obecnej kadrze Niemiec. Cztery lata więcej ma jego kolega z Bayernu Hans-Joerg Butt, który jest w kadrze trzecim bramkarzem, i znalazł się w kadrze jedynie w wyniku kontuzji Rene Adlera.

Niemcy na mundialu grają najmłodszym składem  od 1934 roku!

Trwa mundial! Śledź newsy o MŚ 2010 na Facebooku ?

Więcej o: