RPA 2010. Bryant przełożył operację, poleciał na mundial

MVP Finałów NBA Kobe Bryant obserwował z trybun stadionu w Rustenburgu mecz 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata pomiędzy USA a Ghaną. By obejrzeć na żywo mecz mundialu przełożył operację kontuzjowanego palca.

Bryant nieco ponad tydzień temu skończył grę w Finałach NBA. Jego Los Angeles Lakers w siedmiomeczowej serii pokonali Boston Celtics 4:3, a Bryant po raz drugi z rzędu został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem finałów.

Tuż po zakończonym sezonie lider Lakers miał przejść operację palca wskazującego. Bryant od grudnia grał w specjalnym opatrunku, nie chciał zabiegu w trakcie rozgrywek - obawiał się spadku formy.

Bryant jednak operację odłożył na lipiec, bo teraz jest w RPA, gdzie ogląda piłkarskie mistrzostwa świata. W USA panuje prawdziwa piłkarska gorączka , udzieliła się ona także gwiazdom innych sportów, w tym Bryantowi, który mecz USA z Ghaną oglądał na stadionie w Rustenburgu ubrany w koszulkę reprezentacji USA.

Ale to nie jedyny celebryci z USA, którzy byli na trybunach podczas meczu z Ghaną. Spotkanie oglądał także były prezydent Bill Clinton, który w RPA był już na meczu z Algierią. Clinton mecz oglądał w towarzystwie dziennikarza stacji CNN Wolfa Blitzera oraz dziennikarki stacji CBS Katie Couric

Czytaj więcej o meczu USA - Ghana ?

Więcej o: