RPA 2010. Sara Carbonero znów za bramką Casillasa

Sara Carbonero - prywatnie dziewczyna Ikera Casillasa, a w trakcie mundialu korespondentka telewizji Telecinco, którą media obwiniały o porażkę Hiszpanii ze Szwajcarią, znów miała rozstawione stanowisko za bramką reprezentacji Hiszpanii. Tym razem w wygranej z Chile nie przeszkodziła.

Iker Casillas - mecze, ciekawostki, fakty ?

Carbonero jest reporterką i wiceszefową redakcji sportowej hiszpańskiej stacji Telecinco. Podczas mistrzostw świata ma dostęp do reprezentacji i Casillasa. Na zdjęciach zrobionych przed meczem ze Szwajcarią widać, że nadaje relację z boiska ustawiona tuż za bramką rozgrzewającego się Casillasa. W miejscu tym została przez cały mecz. Po meczu hiszpańskie, a przede wszystkim brytyjskie media uznały Carbonero za winną porażki Hiszpanii w pierwszym meczu. Seksowna dziennikarka miała rozpraszać uwagę bramkarza.

W kolejnych meczach Carbonero i telewizja Telecinco także miały rozstawione stanowisko za bramką Hiszpanii, ale spotkania z Hondurasem i Chile mistrzowie Europy wygrali. Przy straconej bramce w meczu z Chile Casillas nie zawinił, piłka po strzale Millara odbiła się jeszcze od kolana Pique i zmyliła bramkarza reprezentacji Hiszpanii.

Blog "Objetivo Famosos", który skupia swą uwagę na celebrytach, pyta: "Czy po zwycięstwie nad Chile Sara Carbonero przerodziła się z kozła ofiarnego w talizman reprezentacji Hiszpanii?"

Zobacz mundialowe zdjęcia Sary Carbonero

Więcej o: