MŚ 2010. Suarez daje prowadzenie Urugwajowi

Luis Suarez tuż przed przerwą, w 44 minucie, po asyście Diego Forlana, dał prowadzenie Urugwajowi. Po pierwszej połowie w wyrównanym meczu, 1:0 dla Urugwaju.

Do przerwy spotkanie Urugwaj - Meksyk było bardzo wyrównane. Obie drużyny co chwilę atakowały. Już w pierwszych minutach meczu, zdobywca jak do tej pory jedynej bramki, zmarnował kapitalną okazję sam na sam z meksykańskim bramkarzem. Pomylił się o centymetry.

Meksyk, mimo że częściej był przy piłce, nie potrafił w pierwszych 45 minutach zamienić tego na bramkę.

Podczas pierwszej części spotkania doszło zdarzenia, po którym polała się krew. Podczas walki o piłkę w powietrzu Guardado uderzył łokciem Pereza. Piłkarz Urugwaju musiał na chwilę opuścić boisko, by medycy mogli opatrzyć obficie krwawiący łuk brwiowy. Sędzia nie zauważył całego zajścia i faulu nie podyktował.

W drugim meczu grupy A, trwającym równolegle RPA prowadzi z Francją 2:0.

Jak oglądać dwa mecze na raz.

Korespondent Sport.pl Michał Pol, pokazuje jak można oglądać dwa mecze na raz. Sprawdź na jego blogu jak to robi.