RPA 2010. Angielskie gazety: Green dał remis USA, powraca plaga bramkarzy

Wydania internetowe angielskich gazet nie mają wątpliwości kto odpowiada za stratę punktów w meczu z USA. W 40.. minucie po niegroźnym strzale Green popchnął piłkę w kierunku bramki. "Angielska klątwa powróciła - napisał "The Times".

Wygraj mundial! 11 tysięcy dla najlepszego menedżera - zagraj! ?

"Guardian": Green najsłabszy w zespole

Internetowe wydanie "Guardiana umożliwiło czytelnikom ocenę zawodników obu zespołów w skali od 1 do 10 (im lepszy występ tym lepsza nota). Po oddaniu około tysiąca głosów bramkarz zespołu Fabio Capello miał średnią 3,3 - zdecydowanie najsłabszą w zespole. Dla porównania Tim Howard, bramkarz rywali został oceniony na 7,6. Sam "Guardian swoją relację zaczyna od wspomnienia błędu określonego jako 'fatalny'.

"The Sun": Anglia dotknięta plagą bramkarzy

Bulwarówka "The Sun" także nie ma wątpliwości kto odpowiada za stratę punktów. -Anglia jest dotknięta plagą bramkarzy. Green podarował Amerykanom punkt - czytamy na thesun.co.uk. - Anglia wyglądała dobrze, aż do katastrofy z 40. minuty, kiedy Green po niegroźnym uderzeniu Dempseya skierował piłkę do siatki.

Słynne wpadki angielskich bramkarzy na Z Czuba.tv ?

"Daily Mirror": Błąd Greena kosztował Anglię zwycięstwo

- Po horrendalnym błędzie Roberta Greena Anglia zremisowała 1:1 z USA w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata - nie pozostawia wątpliwości "Daily Mirror".

"The Times": Horror show Greena daje remis USA

O klątwie angielskich bramkarzy pisze też w internetowej relacji The Times. Zaraz po golu wylicza listę golkiperów znanych z wpadek: Scott Carson, Paul Robinson, David James, David Seaman, Ray Clemence, Robert Green...

Anglia - USA 1:1. Dempsey (1:1)

Wygraj mundial! 11 tysięcy dla najlepszego menedżera - zagraj! ?

Więcej o: