MŚ 2010. Cristiano Ronaldo najpopularniejszy na Google

Lider reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo jest najpopularniejszym według wyszukiwarki Google. W Holandii więcej było zapytań o Arjena Robbena niż o wybory parlamentarne.

RPA - Meksyk 1:1. Remis na początek ?

- W wyszukiwarce zdecydowanie prowadzi Cristiano Ronaldo, kapitan reprezentacji Portugalii - oświadczył Google na swoim firmowym blogu. Internauci poza Ronaldo interesują się takimi piłkarzami jak Kaka (Brazylia), Wayne Rooney (Anglia), Leo Messi (Argentyna) i Wesley Sneijder (Holandia).

Arjen Robben okazał się być popularniejszy niż środowe wybory w Holandii. - Tuż przed wyborami zapytań o Arjena Robben było pięciokrotnie więcej - czytamy w komunikacie na oficjalnym blogu Google.

Google zauważa, że dynamika wzrost zainteresowania mundialem jest mniejszy niż cztery lata temu, jeśli weźmie się pod uwagę globalne trendy. - Na razie początek turnieju jest mniej dynamiczny niż przy okazji niemieckiego turnieju - pisze Google.

W piątek, gdy mundial oficjalnie się rozpoczynał najwięcej internautów szukało informacji o tym gdzie można zobaczyć mecz otwarcia pomiędzy RPA i Meksykiem.

Wrażenia naszych specjalnych wysłanników do RPA - znajdziesz na blogach Rafała Steca i Michała Pola

Więcej o: