M¦ 2010. Robben pozostanie w kadrze Holandii

Selekcjoner reprezentacji Holandii Bert van Marwijk pozostawił w kadrze na Mistrzostwa ¦wiata Arjena Robbena. Po niedzielnych badaniach kontuzja skrzydłowego Bayernu Monachium okazała się mniej poważna niż się pocz±tkowo wydawało.

Holenderski Związek Piłki Nożnej w specjalnym komunikacie oświadczył, że Robben doznał urazu ścięgna w ostatnich minutach wygranego 6:1 sparingowego meczu z Węgrami . Skrzydłowy pojawił się na boisku po przerwie i, zanim musiał zejść z boiska, zdobył dwie bramki.

- Zdecydowałem się nie powoływać nikogo w miejsce Arjena i dać mu szansę na wyzdrowienie i powrót do składu w trakcie turnieju - powiedział van Marwijk.

WejdĽ na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź - Sport.pl na Facebooku ?