Kizierowski w półfinale

Bartosz Kizierowski miał czwarty czas eliminacji w wyścigu na 50 metrów podczas odbywających się w Moskwie mistrzostw świata w pływaniu na krótkim basenie

Kizierowski w półfinale

Bartosz Kizierowski miał czwarty czas eliminacji w wyścigu na 50 metrów podczas odbywających się w Moskwie mistrzostw świata w pływaniu na krótkim basenie

Polak osiągnął czas 21,78. Półfinały odbędą się po południu.

Wyniki eliminacji

50 m mężczyzn

1. Jose Meolans (Argentyna) 21.48

2. Alexander Popov (Rosja) 21.66

3. Mark Foster (W. Brytania) 21.77

4. Bartosz Kizierowski (Polska) 21.78

5. Oleksandr Wołyniec (Ukraina) 21.86

6. Salim Iles (Algieria) 21.89

7. Brett Hawke (Australia) 21.90

8. Ashley Callus (Australia) 21.96

9. Frederic Dutillieux (Francja) 22.10

10. Jason Lezak (USA) 22.14

11. Scott Tucker (USA) 22.15

12. Johan Kenkhuis (Holandia) 22.16

13. Raphael de Thuin (Brazylia) 22.18

14= Stefan Nystrand (Szwecja) 22.23

14= Wiaczesław Szyrszow (Ukraina) 22.23

16. Riley Janes (Kanada) 22.25

50 metrów stylem motylkowym kobiet (16 najlepszych zawodniczek przechodzi do półfinałów):

1. Vered Borochovski (Izrael) 26.45 s

2. Anna Karin Kammerling (Szwecja) 26.61

3. Petria Thomas (Australia) 26.82

4. Therese Alshammar (Szwecja) 26.85

5. Rachel Komisarz (USA) 26.89

6. Nicole Irving (Australia) 27.05

7. Zheng Xi (Chiny) 27.26

8= Natalia Sutiagina (Rosja) 27.30

8= Judith Draxler (Austria) 27.30

10. Fabienne Nadarajah (Austria) 27.41

11. Chantal Groot (Holandia) 27.45

12. Inge Dekker (Holandia) 27.47

13. Diane Bui-Duyet (Francja) 27.52

14. Tine Bossuyt (Białoruś) 27.81

15. Mary De Scenza (USA) 27.84

16. Hanna Kapaczenia (Białoruś) 27.85

100 metrów stylem dowolnym (16 najlepszych zawodniczek do półfinału):

1. Therese Alshammar (Szwecja) 53.65

2. Sarah Ryan (Australia) 53.96

3. Lindsay Benko (USA) 54.12

4. Alison Sheppard (W. Brytania) 54.18

5. Xu Yanwei (Chiny) 54.25

6. Martina Moravcova (Słowacja) 54.35

7. Johanna Sjoberg (Szwecja) 54.39

8. Alena Popchanka (Białoruś) 54.57

9. Helene Muller (RPA) 54.71

10. Suze Valen (Holandia) 54.74

11. Elka Graham (Australia) 54.88

12. Marina Czepurkowa (Rosja) 55.00

13. Colleen Lanne (USA) 55.07

14. Solenne Figues (Francja) 55.18

15. Hanna Szczerba (Białoruś) 55.31

16. Florencia Szigeti (Argentyna) 55.33

400 metrów stylem zmiennym mężczyzn (8 najlepszych do półfinału):

1. Tom Wilkens (USA) 4 min 09.97 s

2. Erik Vendt (USA) 4:10.41

3. Jacob Carstensen (Dania) 4:10.58

4. Ioannis Kokkodis (Grecja) 4:11.01

5. Dean Kent (Nowa Zelandia) 4:11.04

6. Justin Norris (Australia) 4:11.06

7. Brian Johns (Kanada) 4:11.18

8= Aleksiej Kowrygin (Rosja) 4:12.05

8= Terence Parkin (RPA) 4:12.05

(Kowrygin i Parkin jeszcze raz będą się ścigać).